COOKIE POLICY
Informasjonskapsler er avgjørende for at vi kan yte deg bedre service. Vi lagrer ikke informasjon som kan identifisere deg som person. Du finner mer om cookies under Datasikkerhet

Kjøretøy sted

BAY AUTO AS
Barstølveien 6
4636
Bay Auto Kristiansand
Telefon: 38 10 76 00

BAY AUTO AS

Barstølveien 6
4636
Bay Auto Kristiansand
Telefon : 38 10 76 00

Kontakt detaljer for avdeling

Veihjelp

Åpningstider
Ford Assistance ring hele døgnet, alle dager i uken : 800 56 105

Mail kun på hverdager mellom kl 08.00 - 16.00
Telefon
80056105

Nye biler

Åpningstider


Man-fre: 07.00 - 16.00

Tors: 07.00 - 20.000

Lør: 10.00-14.00 

Søn: Stengt

Telefon
38107600
Fax
38107601
Harald Sangvik Selger harald.sangvik@bayauto.no

Mobil: 911 44 100

Terje Hansen Salg Næring terje@bayauto.no

Mobil: 908 08 223

Brukte biler

Åpningstider


Man-fre: 07.00 - 16.00

Tors: 07.00 - 20.00

Lør: 10.00-14.00

Søn: Stengt

Telefon
38107600
Fax
38107601
Inge Rosenvold Salgskonsulent inge.rosenvold@bayauto.no

Mobil: 911 77 260

Henrik Finne Salgskonsulent henrik@bayauto.no

Mobil: 970 18 072

Firmabil

Åpningstider


Man-fre: 07.00 - 16.00

Tors: 07.00 - 20.00

Lør: 10.00-14.00

Søn: Stengt

Telefon
90808223
Fax
38107601

Sentralbord Mandal

Åpningstider


Man-fre: 07.00 - 16.00

Tors: 07.00 - 18.00

Lør: Stengt

Søn: Stengt

E-post
ak@bayauto.no
Telefon
38 27 23 00

Deler og tilbehør

Åpningstider


Man-fre: 07.00 - 16.00

Tors: 07.00 - 18.00

Lør: Stengt

Søn: Stengt

Telefon
95 45 39 70
Nils Lorentzen Lund Deleekspeditør - kunder nils.lorentzen.lund@bayauto.no
Cato Andersen Avdelingsleder Delelager cato.andersen@bayauto.no
Stein Medema Deleekspeditør - internt stein.medema@bayauto.no

Administration

Åpningstider


Man-fre: 07.00 - 16.00

Tors: 07.00 - 16.00

Lør: Stengt

Søn: Stengt

Telefon
38 10 76 00
Per Gunnar Aasen Daglig Leder pga@bayauto.no

Mobil: 907 36 264

Åse Brit Johannessen Økonomi / Regnskap aasebrit.johannessen@bayauto.no
Hilde Rosseland Salgssekretær hilde@bayauto.no

Verksted

Åpningstider


Man-fre: 07.00 - 16.00

Tors: 07.00 - 16.00

Lør: Stengt

Søn: Stengt

Telefon
38 10 76 00
Tommy Liane Avdelingsleder/Verksmester tommy.liane@bayauto.no
Arild Bjelland Leder Kundemottakere arild@bayauto.no
Atle Myhrstad Ettermarkedssjef atle@bayauto.no

Mob: 474 82 232

Arve Sandland Kundemottaker arve.sandland@bayauto.no
Karl Robert Evensen Garantiansvarlig robert.evensen@bayauto.no
Torjus Rysstad Kundemottaker Skade&lakk torjus@bayauto.no
Rune Fosseli Kundemottaker skade / Karosseri/Takst rune.fosseli@bayauto.no

Mob: 90157453

Skade&lakk karosseri skade@bayauto.no
 TLF: 91558792

Sentralbord Kr.sand

Åpningstider


Man-fre: 07.00 - 16.00

Tors: 07.00 - 16.00

Lør: Stengt

Søn: Stengt

Telefon
38 10 76 00
Grete Marie Nilsen Sentralbord gmn@bayauto.no